Andrej.cz

... transparentně !!!

Blesk

Nejsme politici, makáme? V docházce i aktivitě členů ANO skončilo na posledním místě

Nejsme politici, makáme? V docházce i aktivitě členů ANO propadlo

Hnutí ANO ve volbách uspělo se sloganem "Nejsme jako politici, makáme". Ve skutečnosti ale jeho členové zase tolik "nemakali". Alespoň to vyplývá z průzkumu aktivity poslanců a senátorů za 1. pololetí 2015. Zde skončilo ANO z klubů na posledním místě.

Při měření aktivity poslanců se monitoruje jejich účast na schůzích, počet podaných návrhů zákonů a pozměňovacích návrhů, vystoupení na schůzích a interpelací. U senátorů pak účast na schůzích, počet podaných návrhů zákonů a vystoupení na schůzích. U každého indikátoru se stanoví pořadí zákonodárců v dané komoře. Poté se u každého zákonodárce sečte jeho pořadí u všech indikátorů. Vznikne tak index měřící jeho aktivitu.

https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/336663/nejsme-politici-makame-v-dochazce-i-aktivite-clenu-ano-propadlo.html

Partnerka ministra financí ukázala venkovské sídlo: Takhle si žiju s Babišem!

Takhle si žiju s Babišem

Průhonický palác, který je pořád jejich hlavní adresou, zůstává znám jen jim a jejich nejbližším přátelům. Nahlédnout ovšem nechali do své »víkendové« vily u tzv. Čapího hnízda na Benešovsku. A věřte, že i tam si rodinka druhého nejbohatšího Čecha žije jako na zámku!
Luxusní nábytek, nikoli designový, ale v empírovém stylu, výpravné lustry, zrcadla s masivními zlacenými rámy, obrovský krb, spousta historických drobností na ozdobu prostoru. Knihovny, žebříky, schodiště, balkony... Kuchyně ve stylu francouzského venkova. V koupelně volně stojící měděná vana. To vše ve velkorysých prostorách někdejšího statku z 19. století. Tak to vypadá u Babišů na »chalupě«.

Takhle si žiju s Babišem

(další fotografie se zobrazí po rozkliknutí "Číst dál")

Číst dál: Partnerka ministra financí ukázala venkovské sídlo: Takhle si žiju s Babišem!