Andrej.cz

... transparentně !!!

HlídacíPes.org

Kdo nejlépe zpropaguje Babišovo EET? Nabídka 41 miliónů je stále na stole

Kdo nejlépe zpropaguje Babišovo EET? Nabídka 41 miliónů je stále na stole

Elektronická evidence tržeb ještě neexistuje, stát už ale zaplatil za nové logo 283 tisíc a za pár dní vyprší lhůta pro podávní nabídek na soutěž na propagaci EET za 41 miliónů korun.

Soutěž na „zajištění strategie a kreativní části informační kampaně“ Ministerstvo financí, respektive podřízené Generální finanční ředitelství už jednou zrušilo. Přihlásil se totiž jen jediný zájemce.

Přihlášky do nového tendru na kampaň s maximálním rozpočtem 41 miliónů a odměnou pro vítěze zakázky ve výši 1,35 miliónů se uzavřou 4. září.

A TO VŠE ANIŽ BY BYLY SCHVÁLENÉ PŘÍSLUŠNÉ ZÁKONY !!!

http://hlidacipes.org/kdo-nejlepe-zpropaguje-babisovo-eet-nabidka-41-milionu-je-stale-na-stole/

Policie navrhla obžalovat Českou poštu a další firmy, je mezi nimi i Babišův Agrotec

Policie navrhla obžalovat Českou poštu a další firmy, je mezi nimi i Babišův Agrotec

Policie podala státnímu zástupci návrh, aby podal obžalobu ve věci údajně zmanipulovaných zakázek České pošty. Pro HlídacíPes.org to uvedl dozorující státní zástupce Zdeněk Matula.

„Dne 30. 7. 2015 předložil policejní orgán státnímu zástupci návrh na podání obžaloby na celkem 14 fyzických a 7 právnických osob,“ uvedl Matula.
V případu jde o údajně zmanipulované zakázky státního podniku Česká pošta, které Útvar pro odhalování organizovaného zločinu vyšetřuje od jara 2014. Firmy i jednotlivci jsou podezřelí z řady trestných činů, mezi nimi ze sjednání výhody při zadání veřejné zakázky, veřejné soutěži a veřejné dražbě.
Mezi obviněnými firmami má být i hustopečský Agrotec, který patří do impéria místopředsedy vlády a ministra financí Andreje Babiše (ANO). Jako manažer v ní působila Babišova pravá ruka, šéf poslanců hnutí ANO Jaroslav Faltýnek.
Konkrétní otázka zněla takto: „Pane premiére, pokud státní zástupce podá na firmu Agrotec obžalobu, bude pro vás, případě sociální demokracii přípustné, aby ve vládě seděl vicepremiér, jehož společnost bude stát před soudem kvůli podezření z manipulace zakázek ve strategickém státním podniku?

http://hlidacipes.org/policie-navrhuje-obzalovat-ceskou-postu-a-dalsi-firmy-je-mezi-nimi-i-babisuv-agrotec/