Andrej.cz

... transparentně !!!

Řekněte ANO ne

Smlouva s ČEZ paní Kleslové, místopředsedkyně hnutí ANO

Kleslová

Nezbývá, než se hořce smát. A nebo příště můžeme volit jinak...

https://www.facebook.com/rekneteanone

Radmila Kleslová (* 25. srpna 1963 Vysoké Mýto), rodným příjmením Bartheldyová, je česká politička a lobbistka. V letech 1986 až 1989 byla členkou Státní bezpečnosti, od roku 1988 ve 23. odboru rozvědky, který měl na starosti získávání a výcvik špiónů do kapitalistického zahraničí. V letech 2010 až 2014 byla místostarostkou Městské části Praha 10 za ČSSD, následně přestoupila do hnutí ANO 2011 a od listopadu 2014 vede městskou část jako starostka. V únoru 2015 byla zvolena místopředsedkyní hnutí ANO 2011.

Zdroj: https://cs.wikipedia.org/wiki/Radmila_Kleslová

Vládní Ježíšek pro důchodce

Vládní Ježíšek pro důchodce

Vládní Ježíšek pro důchodce - jednorázově 600 Kč. Ale řekněte, prosím, také důchodcům na vesnicích, že kvůli "Babišovým pokladnám" třeba skončí místní obchod a budou muset jezdit pro rohlíky a toaleťák do města.

Televize Barrandov jde tvrdě do Babiše

Televize Barrandov jde tvrdě do Babiše

Televize Barrandov jde tvrdě do Babiše. V neděli zařazuje do vysílaní speciál Je Babiš ministr nebo podnikatel? "Ministr financí a podnikatel v jednom. Andrej Babiš v neustálém konfliktu zájmů, který sám přiznává. Jak je možné, že sám schvaluje zákony, které mu přihrají do vlastní kapsy miliardy korun a platíme to my, občané? Jak ničí Babiš malé živnostníky dosahem svého impéria a jaký dopad má pěstování řepky na zdraví lidí? Je na čase se zeptat, zda je tu pan Babiš pro nás občany, nebo občané pro Babiše. Více v mimořádném vydání Našich zpráv."

Pro ty, kteří neznají pozadí a vztahy, vysvětlíme. Majitel Barrandova (pan Soukup, Médea) zaměstnal na "radu" pana Tvrdíka (s nímž podepsal řadu investic pro Čínu) Marcelu Hrdou (šéfka televize), která v minulosti "radila" České poště a Babiš se rozhodnul toto zatrhnout (stejně jako peníze pro Médeu ze státních podniků, ty pro změnu tečou Babišovým -nakloněným- firmám). Na povrch by měly vyplynout hodně silný obvinění Babiše. V neděli ve 20:15

Kmotr Mrázek znovu promlouvá

Kmotr Mrázek znovu promlouvá

"Skupina kolem Františka Mrázka prý byla schopna nechat popravit i tehdejšího ministra vnitra Stanislava Grosse. Popravit, oddělat. Prostě zabít. Gross byl tehdy pro Mrázka nepřítel číslo 1. Alespoň pokud jde o politiky. Gross se totiž hodně sblížil s podnikatelem Andrejem Babišem, což byl hlavní konkurent Mrázka a Pitra. S Babišem bojovali o státní dotace na biolíh, o vliv v potravinářském byznysu a také hlavně o ústecký podnik Setuza. Jejich zájmy se pak střetly i při privatizaci obřího komplexu Unipetrol. A tak se prý stalo, že přišla zakázka na vraždu Grosse." (Kmotr Mrázek IV, SVĚDEK NA ZABITÍ, Jaroslav Kmenta)