Andrej.cz

... transparentně !!!

Reflex

Babiš chce použít pro financování státu úspory zdravotních pojišťoven

Babiš chce použít pro financování státu úspory zdravotních pojišťoven

Představte si, že byste si museli povinně převést svůj běžný účet k České národní bance a Andrej Babiš by mohl zůstatek na účtu použít na financování vládních výdajů. Přesně to se teď děje zdravotním pojišťovnám.
Ministerstvu financí se nedaří vybírat daně do státního rozpočtu, přesto minulý rok ministr financí hlásil, že si na stomiliardový deficit rozpočtu nepůjčil ani korunu. Použil totiž k placení výdajů státu zůstatky všemožných státních organizací. Tyhle peníze vyschly a tak si chce Babiš sáhnout na další peníze.

Jak potom zdravotní pojišťovny budou hradit naše vyšetření u lékařů? Jak všechny zdravotní výkony? A co dlouhodobě nemocní?

http://www.reflex.cz/clanek/komentare/64843/babis-chce-pouzit-pro-financovani-statu-uspory-zdravotnich-pojistoven.html

Chytrý pracovitý lidumil

Chytrý pracovitý lidumil

Žena Andreje Babiše jde ve stopách Paroubkové, tvrdí, že její muž je chytrý pracovitý lidumil

Tak konečně! V Poslanecké sněmovně budeme mít chytrého, pracovitého lidumila, který nikdy nemluví do prázdna. Tím člověkem je vůdce hnutí ANO Andrej Babiš. Alespoň to tvrdí v jedné talk show jeho manželka, Monika Babišová.

Celý článek zde:

http://www.reflex.cz/clanek/zpravy/52098/zena-andreje-babise-jde-ve-stopach-paroubkove-tvrdi-ze-jeji-muz-je-chytry-pracovity-lidumil.html

http://www.reflex.cz