Andrej.cz

... transparentně !!!

Pavel Páral: Konec Mirka Dušína. Kauza Agrotec může zatřást koalicí

Pavel Páral: Konec Mirka Dušína. Kauza Agrotec může zatřást koalicí Více na: http://nazory.euro.e15.cz/komentare/pavel-paral-konec-mirka-dusina-kauza-agrotec-muze-zatrast-koalici-1215371#utm_medium=selfpromo&utm_source=e15&utm_campaign=copylink

Pokud skandál firmy Agrotec dostatečně zatřese s miliardářovou popularitou, může se stát, že pokušení vyvolat předčasné volby a poslat ANO do bezvýznamnosti bude sílit.
Při sledování kauzy Agrotec a Česká pošta by se chtělo zlomyslně poznamenat, že kdo s čím zachází, tím také schází. Ten, kdo se dostal v této zemi k moci díky kritice korupčních poměrů, najednou odmítá odpovídat na otázky, jaké že „Pálermo“ to má na svém vlastním dvorečku.
Je zcela evidentní, že předseda poslaneckého klubu ANO Jaroslav Faltýnek byl předsedou představenstva společnosti Agrotec v době, kdy měla páchat trestnou činnost.
A jako člen statutárního orgánu nese příslušnou odpovědnost. Je velmi nepravděpodobné, že by dobře nevěděl, co jeho manažeři provádějí. A Andrej Babiš je jako konečný a stoprocentní vlastník přinejmenším morálně odpovědný za to, co se tam dělo. Byla to jeho frma, kdo měl mít z trestné činnosti prospěch.

http://nazory.euro.e15.cz/komentare/pavel-paral-konec-mirka-dusina-kauza-agrotec-muze-zatrast-koalici-1215371